Mostostal Warszawa koncertowo o bezpieczeństwie

Mostostal Warszawa stawia na bezpieczeństwo swoich pracowników. Dbamy o wysokie standardy BHP i zrównoważony rozwój naszej firmy, jesteśmy również członkiem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. I pamiętamy o E-D-U-K-A-C-J-I, dlatego nie mogło nas zabraknąć wśród sponsorów programu o ochronie przeciwpożarowej „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112” oraz programu "Bezpiecznie - chce się żyć".

„Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112” to ogólnopolski, informacyjno-prewencyjny program, którego celem jest poprawa szeroko rozumianego bezpieczeństwa. W ramach programu na terenie całego kraju odbywają się seminaria dotyczące zagadnień ochrony przeciwpożarowej. Na trasie spotkań znajdują się miasta wszystkich województw Polski, aby wzbudzić zainteresowanie i pobudzić świadomość, jak największej liczby osób. 

Bezpiecznie, nie znaczy nudno!

Program składa się z części merytorycznej i artystycznej. W pierwszej części strażacy krótko opowiadają o istniejących zagrożeniach i w ciekawy sposób uczą, jak postępować, gdy dojdzie do nieszczęśliwych zdarzeń, a także, jak się zachować, gdy np. wybuchnie pożar. Ich wystąpienia są wzbogacone o multimedialne projekcje z wykorzystaniem telebimów, które z zapadają w pamięć. Seminarium zawsze towarzyszą występy gwiazd polskiej sceny muzycznej bądź kabaretowej. Wspierając inicjatywę, w ostatnich latach na scenie wystąpili m.in.  Łukasz Zagrobelny, zespół IRA, Ryszard Rynkowski, Andrzej Piaseczny, Tatiana Okupnik, artyści znani z kultowego serialu telewizyjnego "Ranczo" czy też Jerzy Kryszak. W tym roku po spotkaniu w Warszawie świąteczny koncert kolęd i pastorałek zagra zespół Pieśni i Tańca Mazowsze oraz Golec uOrkiestra. 

Mostostal Warszawa zaprasza do wspólnego kolędowania z nutką bezpieczeństwa w tle!

Poświęć chwilę dla bezpieczeństwa  - zajrzyj również na profil programu Numery Twoich Przyjaciół 998 - 112

Już wkrótce więcej informacji o programie "Bezpiecznie - chce się żyć".

 

Wróć